اطلاعات بیشتر درباره ما

خدمات پیش از چاپ

مجتمع چاپ پویان پیشرو همه خدمات مقدماتی در زمینه ی چاپ را نیز در کنار نقش اصلی خود که صنعت چاپ افست می باشد در یک مجموعه گردآوری نموده است.

واحد طراحی دستی و کامپیوتری

این واحد متناسب با نوع پروژه چاپی و با نگاه به زوایای مختلف آن ( از جمله نوع محصول، مدرن یا کلاسیک بودن آن، محدوده سنی مخاطبین آن و …) اقدام به انجام طراحی خلاقانه می کند .

طراحان خبره پویان پیشرو تمام توان و تجربه خود را به کار می گیرند تا حسی را که مشتری شما به هنگام در دست گرفتن محصول چاپی احساس می کند ، پیش بینی نمایند و مطابق با آن بهترین طرح ممکن را به شما ارائه می دهند.

شناخت رنگ های تاثیر گذار بر هر دسته از مخاطبین از تخصص هاییست که طراحان پویان پیشرو از معدود طراحانی هستند که به آن مسلط بوده و از این تخصص بهره گیری می کنند تا بهترین طرح را به شما ارائه دهند.

واحد مهندسی محصول

این واحد با توجه به تخصص در طراحی و چاپ تمامی کارهایی که در خارج از مجموعه طراحی شده بررسی و رفع نقص می کند و به صرفه ترین حالت فرم بندی و آماده سازی برای چاپی باکیفیت و به صرفه می کند

واحد لیتوگرافی

واحد لیتوگرافی شرکت پویان پیشرو مجهز به دستگاه لیتوگرافی پلیت ستر می باشد.
این شرکت با کادر متخصص و دوره دیده در زمینه لیتوگرافی و فضای مجهــزخود دقت عمل و کیفیت خروجـی فایل های نهایی را بالا برده و مجموعه پویان پیشرو توانسته با اتکاء به ایـن امـر، آثار نهایـی چـاپـی را در بهتـریـن حالت و کیفیـت تولید کند.
کلیه زینک های (پلیت های) مورد استفاده در این شرکت از نوع مرغوب اروپایی و برندهای معتبر چینی می باشد که نیازی به سوزاندن زینک و در نتیجه کاهش کیفیت چاپ نبوده و بدون سوزاندن قابلیت چاپ تیراژ بالا تا 100 هزار را دارد.

مشاوره فنی

مجتمع چاپ نقش جهان همواره خود را مقید می داند که قبل از شروع هر پروژه، بر اساس اطلاعات فنی و تجربیات مستمر خود و نیز بر اساس سنجش افکار مخاطب نهایی یک پروژه ی چاپی اعم از مصرف کننده محصول غذایی و بهداشتی که نوع بسته بندی محصول نظرش را جلب می نماید یا یک شهروند که به یک تبلیغ در سطح شهر می نگرد، به کارفرمای خود مشاوره و نظر کارشناسی دهد تا محصول تولید شده در نهایت اثر گذاری و مطلوبیت باشد.

پیش از هر گونه اقدامی در زمینه امور تبلیغات و چاپ دقایقی را میهمان کارشناسان چاپ نقش جهان باشید و از دانش فنی و تجربه ی چندین ساله ما در این زمینه ها بهره مند گردید.

واحد عکاسی صنعتی

این واحد با قابلیت عکاسی از محصولات در آتلیه تخصصی و یا با حضور در محل های درخواست شده ، مناسبترین عکسهای مورد نیاز راتهیه و آنرا به واحد طراحی جهت استفاده در پروژه های چاپی تحویل می دهد.

تصاویری که با نگاه تخصصی از محصولات شما گرفته شوند گویای کیفیت بالای محصول شماست. شاید شما در لحظه ی ارائه کاتالوگتان در کنار مشتریتان نباشید که از کیفیت خدمات شرکتتان تعریف کنید با این حال یک عکس با کیفیت مشتری شما را کاملا متقاعد نماید که انتخاب درست محصول شماست

فهرست